Roter paracetamol product foto

    Roter Roter paracetamol

    20  stuks
    3. 85

    Roter Paracetamol instant smelttabletten 500 mg met bessensmaak hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking en kunnen zonder water ingenomen worden.

    Roter Paracetamol instant smelttabletten 500 mg zijn tabletten met 500 mg van het werkzame bestanddeel paracetamol. De smelttabletten behoren tot de groep van de pijnstillers. De werkzame stof heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.

    Gebruik de Roter smelttabletten niet als u overgevoelig bent voor paracetamol of een van de andere bestanddelen. Volwassenen en kinderen die fenylketonurie hebben, mogen de tabletten ook niet gebruiken, omdat deze aspartaam bevatten. De smelttabletten zijn geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar en hebben een bessensmaak.

    Lees voor gebruik de bijsluiter.


    Bijsluiter

    De meest actuele versie van de bijsluiter vindt u in de Geneesmiddeleninformatiebank op de website van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen.

    Wanneer en hoe te gebruiken?

    Gebruiksadvies

    De tablet moet opgezogen worden of opgelost worden in een half glas water. De tabletten mogen niet gekauwd worden.

    Dosering

    Kinderen 9 tot 12 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer.

    Kinderen 12 tot 15 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer.

    Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten (500 mg) per keer.

    De tijd tussen twee innames dient tenminste 4 uur te bedragen. In geval van verminderde nierwerking moet de tijd tussen twee toedieningen minstens 8 uur bedragen.

    Maximale dosering

    Kinderen 9 tot 12 jaar: 3-4 tabletten per dag.

    Kinderen 12 tot 15 jaar: 4-6 tabletten per dag.

    Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 6 tabletten per dag.

    De laagste herhaling (3 of 4 keer per dag) is bedoeld voor kinderen in het lagere segment van de betreffende leeftijdsgroep.

    Leeftijd

    Vanaf 9 jaar.

    Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?

    Contra-indicaties

    Dit middel niet gebruiken als u overgevoelig bent voor paracetamol of één van de hulpstoffen in het geneesmiddel. Gebruik dit middel niet als u of uw kind lijdt aan fenylketonurie, aangezien dit product aspartaam bevat.

    Wanneer is voorzichtigheid geboden?

    Risicowaarschuwing

    Voorzichtigheid is geboden als u of uw kind een ernstige verminderde nierwerking heeft (ernstige nierinsufficiëntie) en als u of uw kind een verminderde werking van de lever heeft (leverinsufficiëntie).

    Gelijktijdig gebruik met medicijnen

    Bij gelijktijdig gebruik van paracetamol met chlooramfenicol (antibioticum) kan de chlooramfenicol sterker werkzaam zijn, zidovudine (AIDS remmer) kan een afwijking van het bloed (neutropenie) optreden, barbituraten (slaapmiddel) kan een overdosering van paracetamol ernstiger verlopen en daarom moet gelijktijdig gebruik met deze middelen met grote voorzorg gebeuren.

    Gebruik bij besturen voertuigen

    Dit middel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen. Dit middel heeft geen invloed op het bedienen van machines.

    Wanneer moet u uw huisarts raadplegen? (Raadpleeg uw huisarts bij)

    Raadpleeg een arts indien de verschijnselen verergeren of binnen 3 dagen niet verbeteren.

    Zwangerschap en borstvoeding

    Meer over dit geneesmiddel

    Toedieningsvorm

    Smelttablet

    Verpakkingsvorm

    Stripverpakking

    Werkzame stof

    Paracetamol

    Hulpstoffen

    Mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat (E572), polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur.

    Toelichting bij hulpstoffen

    ROTER paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen bevat aspartaam.

    Type Registratie + Registratienummer

    RVG - 28825

    Hoe te bewaren?

    Bewaaradvies

    • Buiten zicht en bereik van kinderen houden
    • Bewaren beneden 25 graden Celsius
    • Bewaren op een droge plaats

    Houdbaarheid

    • Controleer verpakking voor actuele houdbaarheidsdatum.
    • 3 jaar houdbaar.

    Wil je persoonlijk advies?

    Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten bij jouw Hoogvliet winkel. Wij zijn bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel. Bestel dit geneesmiddel niet als je nog vragen hebt over dit geneesmiddel.

    Deze pagina is het laatst gewijzigd op:

    14-02-2018

    Productinformatie

    Productnaam

    PARACETAMOL

    Ingrediënten

    Ingrediënten: Dit product bevat aspartaam (E951) en mannitol (E421).

    Bewaar en/of gebruiksadvies

    Bewaarvoorschriften: Toepassing: Bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Droog bewaren beneden 25 °C. De tijd tussen innames dient tenminste 4 uur te bedragen. De lage frequentie is bedoeld voor het jongere segment van de doelgroep. Lees voor gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

    Netto-inhoud:

    20.00 ST

    Leverancier:

    Imgroma B.V. Consumer Support Imgroma B.V. Verrijn Stuartweg 60 1112 AX Diemen


    Disclaimer
    De bovenstaande informatie is de informatie die de fabrikant beschikbaar heeft gesteld. Hoogvliet doet haar uiterste best om deze informatie correct bij de betreffende producten te vermelden. We kunnen echter niet garanderen dat de informatie altijd op de juiste wijze wordt getoond. Leest u daarom voor consumptie altijd de verpakking. De informatie die op de verpakking staat is altijd leidend. Indien er geen productinformatie wordt getoond, heeft Hoogvliet deze niet van de fabrikant ontvangen.